V polovině dubna 2014 se nám podařilo pro Vás uspořádat akci, nazvanou Večer módy, chutí a vůní. Jednalo se o již druhý ročník módní přehlídky našeho salonu, který se pokaždé snažíme zpříjemnit něčím navíc.Letos jsme se úspěšně pokusili o ukázku proměny vizáže dvou našich zákaznic.

Diváci se tak na vlastní oči mohli přesvědčit, jak jednoduché je ze zdánlivě nesebevědomé šedé myšky udělat  elegantní a noblesní dámu s velkým D.

Příjemnou atmosféru večera zajistily firmy z okolí s ochutnávkou místních specialit – různé druhy sýrů, desertů a dortů s degustací vína.

Náš salón představil přes osmdesát modelů a to jak z vlastní tvorby tak od zahraničních dodavatelů – konkrétně Španělsko, Itálie a Francie.

Dámy a pánové se mohli pokochat mimo jiné i kolekcí Svatební hosté či Riflové léto. Nepředváděly se rifle jako takové, ale ukázka toho, že i z těchto kalhot se může stát elegantní oblečení. Rifle se totiž nosí dnes téměř všude a i k nim se naše móda hodí, což bylo vidět v kombinaci s halenami, halenkami i svetry.

Večer se velmi zdařil a měl úspěch. A nejen spokojení návštěvníci se tak mohou těšit na další ročník této akce, která je plánována opět na polovinu dubna 2015.